Неділя, 23.02.2020, 09:40
Вітаю Вас, Гість

     В 1876 році з общинного фонду було виділено кошти на побудову школи, яка мала вигляд хати. У школі навчалось 27 учнів. Навчання проводилось два роки за єдиним підручником «Рідне слово».

      В 1890 році було збудовано нову церковно-приходську школу, а в 1908 році розпочато будівництво двокласної школи. В 1917 році відбувся перший випуск учнів.

      З 1941 по 1943 рік школа не працювала через окупацію території села фашистами. Навчання відновилось 9 лютого 1944 року після звільнення села від окупантів.

      В 1984 році в селі Щербашенці побудована нова школа за рахунок місцевого господарства на 192 учнівських місця зі спортзалом та майстернею.


     Нині в школі навчається 42 учні. Педагогічний колектив працює над вирішенням навчально-методичної проблеми «Особистісно-орієнтоване навчання. Робота з обдарованими учнями». Кількісний склад вчителів становить 17 осіб. Педагоги мають вищу та середню спеціальну освіту, I, II та вищу кваліфікаційні категорії, категорію «спеціаліст». Працюють молоді спеціалісти. Педколектив велику увагу приділяє патріотичному, екологічному, моральному-правовому вихованню, враховуючи традиції та звичаї українського народу.

     У школі працює батьківський комітет, піклувальна рада. Спільно із батьками,громадськістю вирішується питання навчально-виховного, господарського характеру. Ведеться активна робота з обдарованими дітьми.

     Результатом якої є зайняті I та II місця на Всеукраїнських учнівських районних олімпіадах І та ІІ етапів. Учасники співочого гуртка беруть активну участь у позакласній роботі: проведенні Дня села, святкових концертах до Дня перемоги, Дня матері, обжинках.